Японія на полях конференції у Берліні проведе зустріч щодо підтримки відновлення України

Японія на полях конференції у Берліні проведе зустріч щодо підтримки відновлення України 06.06.2024 12:08 Укрінформ У німецькій столиці наступного тижня пройде зустріч представників державного та приватного секторів Японії та України, щоб продовжити обговорення питань відновлення нашої держави.

Про це повідомляє NHK, передає Укрінформ.

Як зазначається, зустріч, яку організовує японський уряд, пройде на полях міжнародної конференції у Берліні щодо обговорення відновлення України.

Очікується, що у заході візьмуть участь представники приблизно 60 компаній з Японії та України, а також офіційні особи українського уряду, зокрема Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Учасники розповідатимуть про прогрес у наданні допомоги Україні з боку Японії, про яку було домовлено в лютому.

Передбачається, що буде узгоджено понад 10 нових проєктів співробітництва в галузі сільського господарства, відновлюваних джерел енергії, житлового будівництва та інших.

Як повідомлялося, у лютому Токіо приймав Японсько-українську конференцію з підтримки економічного зростання і відновлення. Сторони визначили сім сфер підтримки, серед яких соціальна інфраструктура і розмінування, та обмінялися документами щодо більш ніж 50 проєктів співпраці.

Берлінська конференція з відновлення України відбудеться 11-12 червня.

Фото: Getty Images

Японія Берлін Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *