Рада ратифікувала угоду з ЄС про механізми реалізації фінансування в межах Ukraine Facility

Рада ратифікувала угоду з ЄС про механізми реалізації фінансування в межах Ukraine Facility 06.06.2024 12:21 Укрінформ Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною і Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування згідно з інструментом Ukraine Facility.

Про це повідомив народний депутат від парламентської фракції «Голос» Ярослав Железняк у Телеграмі, передає Укрінформ.

За його словами, відповідне рішення підтримало 320 депутатів.

«Ратифікація Рамкової угоди дозволить включати необхідні механізми контролю та аудиту витрат даного інструменту розміром 50 мільярдів євро на 2024-2027 рр. за умови успішного виконання Плану України», – йдеться в повідомленні.

Железняк нагадав, що в цьому році Україна вже отримала з Ukraine Facility транш на 6 млрд євро. Після ратифікації ще очікуються підстави для залучення безумовного фінансування ЄС обсягом 1,89 млрд євро вже в червні.

«Все інше, 8,2 млрд євро буде як «гроші в обмін на реформи»… і там перший дедлайн 01 липня прийняття закону про перезавантаження БЕБ», – акцентував Железняк.

Як повідомляв Укрінформ, Європейський Союз остаточно ухвалив план України для реалізації програми Ukraine Facility обсягом 50 млрд євро.

Верховна Рада Війна фінансування Війна з Росією Ukraine Facility

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *