На Кіровоградщині “двокімнатку” віддають лише за $1200

У селі Озера Кіровоградської області двокімнатна квартира площею 44 квадрати продається лише за 1200 доларів. Квартира знаходиться на другому поверсі двоповерхової будівлі.

7419_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

Про це йдеться у даних з оголошення у великому порталі нерухомості. “Продаж двокімнатної квартири двоповерхового будинку в селі Озера Олександрійського району Кіровоградської області”, – йдеться в оголошенні.

“Є газ, каналізація, вода підведена у двір, пластикове вікно в одній кімнаті, великий двір, сарай, поряд школа, сільська рада, амбулаторія та магазини, у селі хороший інтернет та асфальтовані дороги, за два кілометри знаходиться хороший храм і ставок. Документи у порядку”, – йдеться в оголошенні.

До речі, вартість нерухомості зросла по всій країні, окрім Херсонської області (також не враховувалися дані тимчасово окупованих регіонів). У Херсонській області за рік вартість однокімнатної квартири знизилася на 25%, до 24,5 тисяч доларів. Значно зросла вартість житла у гривневому еквіваленті.

Так, у жовтні 2021-го однокімнатна квартира в середньому коштувала 1,7 млн. грн. Нині за таку саму квартиру доведеться заплатити вже 2,48 млн грн (хоча у доларовому еквіваленті ціна і знизилася).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *