Як збудувати дитячий майданчик? ТОП порад від експертів

Становлення кожної людини починається з дитинства. Добре виховання та дбайливий розвиток мають значний вплив на подальше ставлення до життя та погляд дорослої людини. Багато дітей знайомляться та проводять свій вільний час саме на вулиці, у дворі. Для батьків завжди важливо, щоб у місті перебування їх дитини були забезпечені безпека та порядок. Якщо не облаштовувати свою місцевість та пускати все на самоплив, це може стати поганим прикладом для майбутнього покоління. Значну роль у дитинстві відіграють саме хобі, активні вправи. Відмінним рішенням у всьому цьому може стати поява сучасного дитячого майданчика на вашій рідній місцевості: дитячі каруселі, гірки, пісочниці, ігрові будиночки – користь від кожного елементу на дитячому майданчику буде незамінна для малечі. Дітлахи зможуть весело та корисно проводити свій вільний час, а батьки та дорослі відпочивати поруч. Будьте впевнені, що облаштування майданчика для дітей позитивно вплине не тільки на ваше чадо, але й на всіх мешканців вашої оселі.

Як збудувати дитячий майданчик? ТОП порад від експертів

Як облаштувати дитячий майданчик? Поради

Ландшафтний дизайн та безпека

Не менш важливим аспектом при будуванні дитячого майданчику може виступити не тільки забезпечення гарного та якісного обладнання, але й порядок ландшафтного дизайну. Чисте повітря та добре озеленення чудово доповнять користь від перебування у цьому місці. Це допоможе створити додатковий затишок посеред дорослої міської місцевості, збудувати здорову та дбайливу екосистему.

Однією з найважливіших складових такого місця є добре продумане покриття. Слід відмовитися від застосування асфальту та бетону, бо це може привести до травм при падінні, адже діти дуже активні на таких територіях. Для цього чудово підійде газон, або можливо засипати поверхню піском. Потрібно також передбачити рівний рельєф майданчика, щоб не утворювалися ями або канави.

Як збудувати дитячий майданчик? ТОП порад від експертів

Також суттєвим аспектом є правильно розрахована відстань між ігровими елементами. Діти, граючись, часто забуваються про дотримання правил безпеки, та інколи їх навіть тяжко зупинити або наздогнати у процесі гри. Тому усе обладнання необхідно встановити на відповідній відстані.

Вибір обладнання для дитячого майданчику

Кожний елемент на дитячій площадці має своє призначення та користь. Наразі існує багатий вибір самого різного ігрового обладнання, яке вирізняється за рівнем цін та якістю. На таких територіях також можуть організовуватися різного виду дозвілля, бо діти постійно люблять щось нове, зворушливе та активне. Дитячі майданчики бувають універсальними або діляться за віковими групами.

Найбільш поширені елементи на дитячому комплексі:

  1. Гірки
  2. Гойдалки
  3. Пісочниці
  4. Каруселі
  5. Місця для відпочинку в саду
  6. Лавочки та столики для батьків

Окрім того, обов’язково слід передбачити наявність огородження та продумати освітлення. Також на дитячому майданчику можна не тільки бігати та гратися, але й вивчати кольори, геометричні фігури та розвивати просторову орієнтацію зі своєю дитиною. Тому вся площа повинна мати грамотно виконаний дизайн. Такого роду улюблене місце повинно ненав’язливо зацікавлювати дитину та залишати позитивний вплив після її відвідування.

Як збудувати дитячий майданчик? ТОП порад від експертів

Слід пам’ятати, що в першу чергу на дитячому майданчику повинне бути установлено якомога якісне та надійне обладнання. Однією з кращих та досвідчених компаній, яка будує таке оснащення є Creative Play. Вона виробляє дитячі майданчики з металу, що значно краще ніж з дерева, адже термін експлуатації дерева набагато менший. Компанія Крнатив Плей має багатий асортимент товару, тут можна вибрати якісні дитячі каруселі різного виду, кольорові паркани та огорожі, або певні малі ігрові елементи тощо.

Пісочниця на дитячому майданчику

Важко уявити собі дійсно повноцінний дитячий майданчик без доброї, усім знайомої, пісочниці. Не зважаючи на свою непримітність у порівнянні з високими гірками чи гойдалками, вона досі залишається основним улюбленим атрибутом для дитячих ігор. Наразі можна купити пісочницю у багатьох магазинах, проте на сервісі Creative Play такий елемент для дитячого майданчику відповідатиме усім стандартам якості. Пісочниці від даного виробника прослужать вам не один рік та подарують море насолоди при використанні. Вони мають свої специфічні переваги над іншим обладнанням, адже розвивають уяву дітей, їх творчість, надають спокій та натхнення. Сучасні такі споруди здатні вмістити для гри одночасно декілька дітей.

Як збудувати дитячий майданчик? ТОП порад від експертів

Взагалі тривала гра на свіжому повітрі позитивно впливає майже на кожну дитину. Це зміцнює її імунітет та знижує рівень стресу. Також це добрий варіант для того, щоб батькам та дітям відпочити одне від одного. Безпечні ігрові майданчики завжди будуть доброю справою для повноцінного та щасливого відпочинку, тому такі міста повинні бути не лише в парках та скверах, але й у власному подвір’ї!

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *