Проєкт тимчасової споруди на місці Каховської ГЕС готовий до реалізації – Укргідроенерго

Проєкт тимчасової споруди на місці Каховської ГЕС готовий до реалізації – Укргідроенерго 05.06.2024 14:08 Укрінформ ПрАТ "Укргідроенерго" підготувало проєкт будівництва тимчасової гідроспоруди на місці зруйнованої росіянами Каховської гідроелектростанції.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону "Єдині новини" повідомив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота, передає Укрінформ.

Він нагадав, що рік тому Кабінет Міністрів прийняв рішення про розробку проєкту для тимчасового з'єднання лівого та правого берегів Херсонщини і припинення спрацювання водосховища.

"Такі проєкти тимчасових гідроспоруд є, вони вже готові до реалізації", – повідомив Сирота.

Він наголосив, що гідроенергетики наразі чекають деокупації територій, щоб стати до робіт.

Сирота також зазначив, що наслідки підриву Каховської ГЕС будуть накопичуватися з часом – зокрема, брак води для повного забезпечення потреб і сільського господарства на півдні України, і промисловості.

Як повідомлялося, уночі 6 червня 2023 року російська армія підірвала греблю Каховської ГЕС. Внаслідок підриву були затоплені населені пункти на обох берегах Дніпра, на Херсонщині, Дніпропетровщині частина населення залишилася без водопостачання. За офіційними даними, загинуло 32 людини, однак невідомо, скільки людей загинуло на окупованому лівобережжі Херсонщини.

За даними Міндовкілля, загальні збитки від підриву Каховської ГЕС перевищують 146 млрд грн.

Херсонщина Каховська ГЕС Укргідроенерго

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *