У червні ринок оренди продовжував демонструвати помітні коливання між західними, центральними та прифронтовими районами.
У червні ринок оренди продовжував демонструвати значні відмінності між західними, центральними та прифронтовими районами.
Це підтверджують дані Dim.ria.
Кредити на будь-які цілі, на будь-яких умовах. Все в одному каталозі. Легко та швидко вибрати.
Найбільша кількість нових оголошень з'явилася в Сумській (+79%) та Чернігівській (+60%) областях. Однак, з точки зору кількісних показників, ці райони мають одні з найнижчих ставок пропозиції на ринку.
І навпаки, у Запорізькій та Волинській областях кількість оголошень у червні зменшилася на 22%. У Києві зниження склало 3% порівняно з травнем.
Ціни
Київ стабільно залишається найдорожчим містом для оренди: середня ціна у червні становила 18,4 тис. гривень. Щодо 1-кімнатних квартир, то найдорожчим районом тривалий час був Печерський, але в червні перше місце посів Шевченківський район — із середньою ціною 23,3 тис. гривень, тоді як Деснянський продовжує бути найдоступнішим — 10,2 тис. гривень.
У більшості регіонів України ціни на оренду коливаються на кілька відсотків, за винятком Полтавської, Запорізької, Миколаївської (зростання на 7%), Кіровоградської (-27%) та Закарпатської (-8%) областей.
Попит
У червні користувачі продемонстрували підвищену активність у пошуку орендної нерухомості. За даними Dim.ria, інтерес спостерігається в усіх регіонах України.
Співвідношення оголошень про оренду до кількості відповідей у червні в Києві становить 1:7, але в більшості регіонів ці показники суттєво різняться: найбільший дисбаланс спостерігається в Черкасах — 1:52.