В Києві ціни на оренду квартир буквально злетіли

В Києві значно збільшились ціни на оренду квартир. Ціни сягнули 25–30 тис. грн/місяць на 1–2-кімнатні квартири, в області — 15–20 тис. грн. Це майже в півтора раза більше, ніж на початку 2024-го. Аналогічна картина спостерігається й у західних областях.

3994_mycollages-10-scaled.jpg (29.15 Kb)

Про це йдеться в публікації ZN. “Через бої на Харківському напрямку ринок нерухомості в Києві (й області) та за межами прифронтової України отримав черговий імпульс від переселенців із сходу: ціни на оренду буквально злетіли, знайти “умовно нормальну” квартиру під оренду стало вкрай непросто”, – йдеться в публікації.

Вартість оренди зростає на тлі падіння цін на купівлю/продаж житлової нерухомості. В цьому сегменті почався просто обвал цін — іноді продажу об’єкта не сприяє навіть зниження його ціни на 30% і більше. Покупців немає, а продавцями виступають зазвичай ті, хто знайшов прихисток за кордоном.

І якщо наприкінці 2023-го дехто радів тому, що ціни в Києві повернулися на передвоєнний рівень, то сьогодні проявилася нова тенденція — падіння цін на купівлю/продаж у Києві й області. Втім, переселенцям це дає змогу легше придбати собі житло, приміром, за житлові сертифікати. З іншого боку, падіння цін також свідчить про небажання інвесторів вкладати кошти в нерухомість.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *