В Києві зріс попит на оренду квартири на свята

У Києві ціни на оренду квартир порівняно з минулим роком збільшилася на 36%. Найдешевше квартиру вийде винайняти в Деснянському районі – 12 тис. грн.

8902_97405a8a9f65f0fc972d9b9e09be15da_orig.jpg (41.69 Kb)

Про це йдеться в звіті Zagorodna. У середньому місячна вартість оренди квартири в столиці становить:

у Печерському районі – 30,5 тис. грн;
у Деснянському районі – 12 тис. грн;
у Дарницькому районі – 13,5 тис. грн;
у Дніпровському районі – 13,8 тис. грн.
Як зазначається, вартість оренди квартир та будинків у Києві та передмісті столиці перевищила довоєнні показники. Причиною стало те, що населення міста збільшилося. Зокрема, попит на заміські будинки зріс на 15-20%.

Порівняно з минулорічними святами, в Києві цьогоріч зріс попит на оренду квартири на свята. Серед причин експерти називають активні міграційні процеси під час війни.

“Велика частка з них припадає на переселенців, а також біженців, які повертаються додому на свята. Трапляються і клієнти з прифронтових регіонів, які приїжджають у Київ відпочити”, – зазначила незалежна експертка з нерухомості Ірина Луханіна.

Вона також додала, що винаймати квартиру в звичайний день можна приблизно за 25 доларів на добу (944,69 грн) Водночас у новорічні свята ціна зростає в 3-4 рази. Так, невелика квартира для компанії коштуватиме від 75 доларів (2 834 грн) на добу. Йдеться переважно про двокімнатні квартири без особливих зручностей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *