У деокупованій громаді на Миколаївщині встановили нову водонапірну башту

У деокупованій громаді на Миколаївщині встановили нову водонапірну башту Фото 10.06.2024 17:20 Укрінформ У міській лікарні деокупованої Снігурівської громади на Миколаївщині встановлено нову водонапірну башту.

Про це він повідомив голова Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта у Телеграмі, передає Укрінформ.

«В рамках співпраці в Снігурівській міській лікарні було встановлено нову водонапірну башту. Це стало можливим завдяки підтримці Гуманітарного фонду для України (UHF) в межах проєкту "Надання міжсекторальної комплексної підтримки ВПО, переселенцям та місцевим громадам у Київській, Харківській, Миколаївській та Херсонській областях"», – написав Кухта.

За його словами, встановлення нової башти є результатом злагодженої співпраці та підтримки міжнародних гуманітарних організацій, що прагнуть допомогти відновити інфраструктуру та покращити якість життя в громадах, які постраждали від військової агресії РФ.

Як підкреслив Кухта, ця подія має велике значення для Снігурівської громади, оскільки реалізація проєкту забезпечить стабільне постачання води в лікарні та покращить умови для пацієнтів і медичного персоналу.

Як повідомлялося, у деокупованій Снігурівській громаді на Миколаївщині відновлено сім мостів автомобільного сполучення і два пішохідних.

Фото: Іван Кухта, Телеграм

Миколаївщина Вода Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *