У Києві конфіскували дві квартири російського пропагандиста

В Україні конфіскували квартири російського пропагандиста Артемія Лебедєва. Прихильник Путіна та російської агресії втратив дві квартири в Києві. Їхня загальна площа становить 331 кв. м (138 та 193 кв. м).

4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

Рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд (ВАКС) за позовом, поданим Міністерством юстиції. Про це повідомила директорка Департаменту санкційної політики Мін’юсту Інна Багатих.

“У дохід держави стягнуто дві квартири в центрі Києва (138 кв.м та 193 кв.м)!.. Вдячна всім причетним (відомствам, громадським організаціям, журналістам) за підтримку, надання інформації та спільну боротьбу”, – зазначила Багатих.

Зазначимо, що у січні 2023 року російський дизайнер заявив, що його квартири та офіс у Києві опечатали. “У мене в Києві опечатали мою квартиру та офіс моєї студії. Той самий офіс, який вже працює 21 рік у Києві”, – скаржився тоді Лебедєв і при цьому заявляв, що не закриватиме офіс “з принципових міркувань”.

З січня 2023 року Артемій Лебедєв перебуває під санкціями РНБО за антиукраїнську діяльність. Він відкрито поширює антиукраїнську пропаганду, відвідував окуповані території, зокрема Запорізьку атомну електростанцію та Маріуполь. З 2014 року Лебедєв славив окупацію Криму та інших українських територій, маскуючись при цьому під “ліберала”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *