У Люксембурзі обговорюють можливості інвестицій та швидкої відбудови України

У Люксембурзі обговорюють можливості інвестицій та швидкої відбудови України Фото 21.05.2024 15:58 Укрінформ Люксембурзько-українська торгова палата проводить другий міжнародний бізнес-форумі «Швидке відновлення України ("Rapid Recovery of Ukraine").

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, на шести майданчиках у Люксембурзі виступають 40 спікерів з різних міжнародних інституцій, а також представники кількох українських міністерств, бізнесмени та міські голови.

«Наша мета – донести до європейських політиків важливість того, що потрібно інвестувати саме зараз. Так, це, можливо, ризиковано, але ще більш ризиковано – не інвестувати. Держава потребує розвитку, підтримки робочих місць, потрібно, щоб працював бізнес, платили податки, розвивались регіони», – розповіла організатор форуму, президент Люксембурзько-української торгової палати Євгенія Палій.

За її словами, на захід приїхали представники понад 15 регіонів України – від міста Білопілля, за 10 кілометрів від російського кордону, та Конотопу до міст Харківщини та Волині.

Євгенія Палій також навела приклад французьких компаній, які продовжують працювати в Україні під час війни.

«Жодна зі 180 французьких компаній не пішла з українського ринку за ці два роки, тож вони тут, в Люксембурзі, розкажуть іншим, як працювати і чому слід залишатись», – розповіла Палій.

Люксембурзький бізнес форум / Фото: Лідія Таран, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *