«єВідновлення»: на Вінниччині нарахували майже 13 мільйонів компенсацій

«єВідновлення»: на Вінниччині нарахували майже 13 мільйонів компенсацій Ексклюзив 04.06.2024 10:07 Укрінформ На Вінниччині станом на 1 червня прийнято рішення стосовно надання компенсацій за пошкоджене майно за програмою «єВідновлення» 138 заявникам на суму 12,93 млн грн.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у Вінницькій ОВА, передає Укрінформ.

«Прийнято рішення щодо надання компенсації по 138 заявам на компенсацію за пошкоджене майно з використанням публічної послуги «єВідновлення» по Вінницькій області. Загальна сума компенсацій становитиме 12,93 млн грн», – повідомили в ОВА.

У відомстві зазначили, що наразі загальна сума нарахованих компенсацій за 124 заявами становить близько 11,13 млн грн. Стосовно 10 претендентів загальна сума компенсацій оброблена банком, – йдеться про 1,13 млн грн компенсаційних виплат. Двом заявникам нараховано, або погоджено перший платіж, а стосовно решти проведено фінальну верифікацію, або ж здійснення верифікації її не потребує.

Найбільше заяв на отримання компенсацій за пошкоджене майно за програмою «єВідновлення» надійшло від жителів Калинівської міської територіальної громади. Йдеться про 117 заяв, автори яких претендують на виплату 11, 35 млн грн компенсаційних виплат.

Іще 22 рішення про виплату компенсацій прийняті за заявами жителів Вінницької міської громади, які претендують на отримання майже 1,6 млн грн компенсації.

Як повідомлялось, у Хмельницькій області в рамках урядової програми «єВідновлення» нараховано майже 67 мільйонів гривень компенсації за пошкоджене під час війни майно, згідно із заявами постраждалих.

Вінниця Вінниччина Гроші єВідновлення

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *