Фонд держмайна продав на повторному аукціоні пакет акцій санкційного підприємства

Фонд держмайна продав на повторному аукціоні пакет акцій санкційного підприємства 10.06.2024 18:13 Укрінформ Фонд державного майна продав 100% акцій санкційного підприємства ПрАТ «ПентоПак» за 103 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба ФДМУ.

"Відбувся аукціон з приватизації державного пакета акцій у розмірі 100% статутного капіталу ПрАТ «ПентоПак». Переможна ставка на повторному аукціоні становить 103 117 000,00 гривень", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після оплати вартості об’єкта переможець торгів зобов’язаний виконати умови його продажу. Тобто погасити протягом шести місяців заборгованість підприємства із заробітної плати та перед бюджетом, якщо така буде на дату переходу права власності на пакет акцій, а також не допустити протягом шести місяців звільнення працівників підприємства.

На оплату вартості лоту в покупця є 20 днів, нагадали в приватизаційному відомстві.

Як повідомлялось, Фонд державного майна України оголосив на 31 травня аукціон із продажу конфіскованого у російського олігарха ПрАТ «ПентоПак». Стартова ціна об'єкта становила 203 млн грн.

Актив було конфісковано у родини російсько-грецького олігарха Івана Саввіді, який має тісні зв'язки з керівництвом РФ та підтримує окупаційну владу на тимчасово захоплених територіях України.

Аукціон ФДМУ Приватизація

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *