Ринок небанківських фінпослуг у травні залишили 32 учасники – НБУ

Ринок небанківських фінпослуг у травні залишили 32 учасники – НБУ 10.06.2024 18:10 Укрінформ Кількість учасників небанківського фінансового ринку у травні 2024 року зменшилась до 1014, з'явився один новий учасник, а 32 – залишили ринок.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Із реєстрів виключено 26 фінансових компаній, одного ризикового страховика та два ломбарди примусово, за ініціативою заявника виключено одну колекторську компанію та дві кредитні спілки. Водночас одну колекторську компанію включено до реєстру", – йдеться в повідомленні.

Протягом травня вісьмом фінансовим компаніям, одному страховику та ломбарду анульовано всі ліцензії примусово, ще 18 фінансовим компаніям, одному ломбарду та двом кредитним спілкам – добровільно (на підставі поданих ними заяв). 12 фінансовим компаніям Національний банк погодив звуження обсягу ліцензії на вид діяльності з надання фінансових послуг.

Станом на 31 травня на ринку небанківських фінансових послуг працювали 555 фінансових компаній (у квітні було 581), 83 страховики non-life (було 84), 12 life-страховиків (кількість не змінилася), один страховик зі спеціальним статусом, 119 ломбардів (було 121), 125 кредитних спілок (було 127), 5 лізингодавців (кількість не змінилася), 40 страхових брокерів (кількість не змінилася) та 74 колекторські компанії (кількість не змінилася).

На платіжному ринку діє 18 платіжних систем, створених резидентами, ураховуючи державні (кількість не змінилася), та 15 міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами (кількість не змінилася).

Як повідомлялось, кількість учасників небанківського фінансового ринку у квітні 2024 року зменшилась до 1045, з'явився один новий учасник, 12 – залишили ринок.

Нацбанк Ринок

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *