Нафта розпочинає тиждень зниженням цін

Нафта розпочинає тиждень зниженням цін 17.06.2024 09:27 Укрінформ Ціни на нафту опускаються в понеділок, 17 червня, після максимального з квітня підйому за підсумками минулого тижня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

Вартість серпневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures становила $82,35 за барель, що на $0,27 (0,33%) нижче, ніж на закриття попередніх торгів. У п'ятницю ці контракти здешевшали на $0,13 (0,2%), до $82,62 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилися в ціні на $0,27 (0,34%), до $78,18 за барель. За підсумками попередньої сесії вартість цих контрактів зменшилася на $0,17 (0,2%), до $78,45 за барель.

Ринок трохи знизився у п'ятницю, але завершив тиждень упевненим зростанням: Brent здорожчала на 3,8%, WTI – на 3,9%. Це більш ніж компенсувало спад, зафіксований тижнем раніше після оголошення ОПЕК+ планів поступового згортання частини обмежень на видобуток нафти.

Оновлені прогнози ОПЕК і Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) підтримали нафтовий ринок, оскільки вони говорять про можливість дефіциту постачання нафти принаймні до початку зими, зазначає аналітик сировинного сектору Commerzbank Барбара Ламбрехт, слова якої наводить Market Watch.

«Нафтовий ринок має потенціал до зростання, – каже аналітик CITIC Futures Co. Гуй Чэньсі. – Третій квартал – традиційно сезон пікового попиту у всьому світі, і це сприятиме зростанню обсягів перероблення нафти».

Ціни Економіка нафта біржа

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *