Укренерго скасує тендер на закупівлю кондиціонерів

Укренерго скасує тендер на закупівлю кондиціонерів Документ 06.06.2024 12:29 Укрінформ НЕК "Укренерго" скасує тендер на закупівлю систем кондиціонування.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії.

"Сьогодні тендер на закупівлю систем кондиціонування буде скасовано. Процедуру скасування згідно із законодавством вже розпочав наш закупівельний підрозділ. З моменту, коли компанія закликала всіх не вмикати кондиціонери, спліт-системи в наших будівлях та офісах не працюють", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сервісні служби Укренерго почали готувати закупівлю ще на початку 2024 року, коли енергетична система повністю покривала потреби споживачів. Метою була заміна спліт-систем, яким уже 13-16 років, для охолодження акумуляторної кімнати та ліфтового машинного залу.

Тепер компанія планує ремонтувати наявні системи кондиціонування для того, щоб забезпечити роботу своєї технічної інфраструктури. Тендерна процедура відновиться тоді, коли будуть скасовані всі відключення.

Крім того, Укренерго обіцяє переглянути всі актуальні закупівлі на предмет охолоджуючих пристроїв.

У середу, 5 червня, у ЗМІ поширилася інформація, що НЕК "Укренерго" планує придбати чотири комплекти кондиціонерних систем для апарату управління.

Як повідомлялося, близько пів тисячі державних закладів придбали через каталог Prozorro Market генераторів на загальну суму майже 60 млн грн.

Фото: НЕК "Укренерго"

Тендер Укренерго Кондиціонер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *