У Києві та низці областей вводять екстрені відключення світла

У Києві та низці областей вводять екстрені відключення світла 02.06.2024 10:08 Укрінформ У Києві, Київській області, Одеській, Дніпропетровській та Донецькій областях запроваджуються екстрені відключення. В Укренерго заявили, що аварійні відключення світла 2 червня діятимуть для промислових та побутових споживачів по всій Україні, крім Львівської, Волинської та Закарпатської областей.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ДТЕК у Телеграмі.

«На жаль, важка ситуація в енергосистемі після обстрілів РФ триває. Тому, за вказівкою Укренерго, застосовуються екстрені відключення»,- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що енергетики по всій країні роблять все можливе, щоб стабілізувати ситуацію.

"Сьогодні, 2 червня, з 9:00 та протягом всієї доби для промислових та побутових споживачів по всій Україні, крім Волині, Закарпаття та Львівщини, діють аварійні відключення", – ідеться в повідомленні Укренерго у Фейсбуці.

"Причина – важка ситуація в енергосистемі внаслідок нової атаки росіян на об'єкт мережі системи передачі електроенергії. Наслідки усуваються", – підкреслили в компанії.

Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

Як повідомлялося, стабілізаційні відключення, за вказівкою Укренерго, мали сьогодні діяти 00:00 до 05:00, а також з 18:00 до 24:00.

ДТЕК Електроенергія Відключення світла Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *