Уряд змінив порядок держреєстрації і зняття з обліку транспортних засобів

Уряд змінив порядок держреєстрації і зняття з обліку транспортних засобів 25.06.2024 18:17 Укрінформ Уряд привів у відповідність до Закону «Про санкції» Порядок державної реєстрації і зняття з обліку транспортних засобів.

Як повідомив у Телеграмі постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідні зміни внесені на сьогоднішньому засіданні КМУ, передає Укрінформ.

"Внесено зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів з метою приведення його у відповідність до ЗУ «Про санкції»", – зазначив Мельничук.

За його словами, цим рішенням Кабінет Міністрів передбачив обовʼязковість перевірки відомостей про осіб, які звертаються до сервісних центрів МВС за отриманням відповідних послуг, за Держреєстром санкцій.

Зокрема, визначено, що у разі встановлення факту застосування санкцій до фізичних або юридичних осіб, які звернулися за вчиненням державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів (зокрема, у звʼязку з вибракуванням (списанням) транспортного засобу в цілому), уповноважена особа сервісного центру МВС відмовляє, якщо ці дії призведуть до порушення обмежень (заборон), установлених санкцією.

Як повідомлялося, Кабмін дозволив на період воєнного стану пересилку у міжнародних поштових відправленнях посвідчення водія.

Фото: КМУ

Автомобіль Кабмін Реєстрація

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *