Жінка вимагає ПриватБанк повернути списані з її валютного рахунку понад 25 тисяч доларів: чи повернув суд гроші

З валютного рахунку жінки списали 25 552 долари. Клієнтка ПриватБанку помітила це у відповідній програмі. У фінустанові порекомендували звернутися до поліції, але вона перебувала за кордоном. 

Як зазначається у рішенні Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області, 26 травня 2016 року жінка відкрила у ПриватБанку валютний рахунок на який внесла грошові кошти в іноземній валюті – долари.

На початку травня 2018 року, відкривши програму “Приват24”, жінка помітила списання з її рахунку грошових коштів в сумі 25 552 доларів. Поставивши до телефону картку закріплену за рахунком, вона намагалася зателефонувати на гарячу лінію фінустанови, однак картка виявилася заблокованою. Дзвінок служби безпеки банку відбувся лише, приблизно, через два тижні. Працівник спитав чи могли зняти кошти її близькі, чи знає вона особу, яка зробила це та повідомили, що проводитимуться певні дії, тож клієнтці зателефонують. Також рекомендували звернутися до поліції.

Оскільки жінка перебувала за межами території України, то телефоном просила рідну сестру свого чоловіка, яка проживає в місті Коломия, Івано-Франківської області, звернутися до поліції з заявою від її імені про вчинення кримінального правопорушення по факту таємного викрадення коштів. 5 червня 2018 року представниця жінки звернулася з заявою до Коломийського відділу поліції. Витягом з Єдиного реєстру досудових розслідувань підтверджено відкриття кримінального провадження. Однак, в цей час, остаточного процесуального рішення в провадженні не прийнято, попри те, що з часу подання заяви до правоохоронного органу минуло більше ніж 2 роки.

Рішення суду 

Позов жінки вирішили задовольнити. З ПриватБанку стягнуть суму безпідставно списаних коштів з карткового рахунку в загальному розмірі 25 552 доларів, а також судовий збір – 10 617 гривень.

“В судовому засіданні не було доведено, що позивачка вчиняла будь-які розрядження про списання грошових коштів зі свого рахунку. Користувач не несе відповідальності за здійснення платіжних операцій у разі відсутності доказів сприяння ним втраті, використанню ПІН-коду або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції. Надані позивачкою докази у сукупності мають взаємний зв’язок, є належними і допустимими у зазначених спірних правовідносинах сторін, їх достовірність стороною відповідача не спростована (в тому числі і розмір заборгованості). Тому позовні вимоги є законними, обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню”, – наголосили у суді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • У жінки з картки списали майже 106 тисяч гривень, ПриватБанк додатково нарахував їй понад 9 тисяч гривень боргу: яким було рішення суду
  • Позов проти Коломойського у США під загрозою: "Приватбанк" звинувачує ексвласників у спробі вплинути на суд у США
  • У жінки після дзвінка оператора Київстару з кредитки ПриватБанку зникло майже 63 тисячі гривень: на чию сторону став суд
  • Київстар проігнорував лист клієнта, той вимагає за це компенсацію 30 тисяч гривень: рішення суду

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *