Платформу «Пульс», призначену для підприємців в Україні для оцінки державних послуг онлайн, включено до Єдиного рахунку платника податків.
Платформа Pulse
Міністерство економіки представило вдосконалення онлайн-платформи «Пульс», яка дає можливість бізнесу оцінювати державні послуги в цифровому вигляді. Про це 17 березня повідомив заступник міністра економіки з питань цифрової трансформації Олександр Циборт. Він зазначив, що відгуки підприємців будуть оцифровані та ляжуть в основу нового Entrepreneur Satisfaction Score, механізму, спрямованого на покращення державних послуг.
Крім того, Мінекономіки спільно з Державною податковою службою (ДПС) інтегрувало онлайн-платформу «Пульс» в Електронний кабінет платника податків.
«Бізнес матиме можливість надавати огляди та рейтинги державних послуг безпосередньо в обліковому записі платника податків, який налічує близько 6 мільйонів користувачів. Таким чином, ми отримаємо ширше розуміння настроїв підприємців. Відгуки будуть проаналізовані, а системні питання будуть передані у відповідні органи для розгляду та вирішення», – додав Олександр Циборт.
Інструкція для залишення відгуку:
- Увійти в Кабінет платника податків.
- Оцінити якість взаємодії з державними установами.
- У разі виникнення питань залишайте повідомлення на puls.gov.ua.
- Якщо рейтинг не надано відразу, система нагадуватиме про це через тиждень, а потім щомісяця.
“Державна податкова служба першою серед державних органів долучилася до ініціативи “Пульс”, оскільки ми націлені на ефективну та постійну комунікацію з кожним платником податків. Електронний кабінет ДПС є лідером серед цифрових державних платформ, доступних 24/7. Ним користуються 5,4 млн осіб, у тому числі 3,5 млн представників бізнесу, які зможуть оцінити свою взаємодію з державними органами безпосередньо в кабінеті платника податків. Інтеграція кабінету з Платформа «Пульс» пропонує переваги як українським підприємцям, так і державі, яка зможе оперативно реагувати на їхні запити», – зазначив Голова ДФС Руслан Кравченко.
Платформа Pulse є складовою політики «Зроблено в Україні». Він був розроблений Мінекономіки за консультацій з експертами Ради бізнес-омбудсмена та реалізований за підтримки Мінцифри в рамках ініціативи «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID та UK Dev. Партнер проекту – Бюро ефективного регулювання (BRDO). До реалізації залучений Урядовий контактний центр, а Ділова рада допомагає спрямовувати зусилля розвитку щодо підтримки підприємництва під час воєнного стану.