eRecovery: Другий етап компенсації доступний у “Diya”

Другий етап компенсації в рамках ініціативи eReconstruction доступний через «Дію». Ця підтримка спрямована на українців, чиї житлові будинки були зруйновані внаслідок конфлікту, але мають земельну ділянку для нового будівництва.

6452_2_hr.jpg (67,19 Кб)

Право на отримання виплат включає:

власники знесених приватних будинків;
фізичні особи, які мають зареєстровану земельну ділянку;
ті, хто обрали грошову виплату за нове будівництво.

Кроки для отримання коштів

Щоб отримати доступ до другого платежу, вам потрібно:

підготувати проектно-кошторисну документацію відповідно до законодавчих норм та завантажити її до Єдиної державної електронної системи у будівельній галузі;
розпочати будівельні роботи;
використати 90% початкового внеску;
подати повідомлення щодо будь-яких змін даних у повідомленні про початок будівельних робіт – через Центральний будівельний центр або портал «Дія»,
подати повідомлення про готовність до проміжної перевірки, яку можна виконати через додаток «Дія» в розділі «Електронне стягнення – Оплата за будівництво». У цьому розділі вам потрібно буде завантажити підтверджуючі документи та зображення процесу будівництва.

Важливі моменти

1. Документацію має підготувати сертифікований експерт.
2. Для перевірки необхідні зображення поточних робіт та документи, що підтверджують будівництво.
3. Місцева комісія оцінює ділянку та приймає рішення щодо другого платежу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *