Які зміни чекають ринок оренди житла у Києві

У Києві середня вартість оренди однокімнатної квартири складає 10-12 тис. грн за двокімнатну доведеться заплатити 14-15 тис. грн. При цьому 2024-го кардинальних змін у цінах не буде щонайменше до весни.

9319_prodam-kuplyu-kvartiru-dnepropetrovsk-825x460.jpg (39.27 Kb)

Про це у коментарі TСН.ua розповів експерт у сфері нерухомості Юрій Піта. Так, за його словами, до весни 2024 будь-яких кардинальних змін на ринку оренди не очікується. Ціни триматимуться на такому рівні і можуть незначно коливатися в межах 5%. А вже навесні можливе чергове сезонне зростання.

“Для цього є певні передумови. Люди повертаються, працевлаштовуються, мають змогу орендувати. Столиця завжди була таким мегаполісом, а причин не їхати зараз немає”, – каже Юрій Піта.

На ціну, за його словами, переважно впливає попит. Якщо житло здається за один-два дні, це говорить про те, що він дуже активний і ціна зростатиме. Ще один фактор – ситуація безпеки в місті, регіоні.

Так, ми чуємо про можливі блекаути, обстріли. Але це більше впливатиме на смаки та вибір орендарів. Якщо буде дуже важко, вибиратимуть поверхи нижче, щоб газифікація була. Те, що ми спостерігали минулого року. Нині такого попиту немає. Восени людину орендували і на 10, 13, 18 поверхах”, – розповів Юрій Піта.

Експерт із нерухомості каже, що сьогодні ситуація на ринку оренди стабільна з перспективами зростання цін. За словами Юрія Пити, узимку попит менший, бо переїжджати не так комфортно. У той же час можна знайти хорошу квартиру за меншою ціною.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *