У Києві переписали вартість квартир

У Києві однокімнатна квартира, за даними великого маркетплейсу, коштує 87 374 долари (+8,7% до торішнього показника). Однак у панельному будинку, у хрущовці можна знайти однокімнатну квартиру за 60-65 тис. доларів.

9319_prodam-kuplyu-kvartiru-dnepropetrovsk-825x460.jpg (39.27 Kb)

Про це йдеться у матеріалі. Слід зазначити, що ціни у гривні на нерухомість зросли за рахунок девальвації долара одразу після початку повномасштабної війни. Водночас у доларах вартість житла спочатку знизилася по всій країні, а потім почала планомірно зростати.

Що відбувається з орендою

Ситуація стабілізувалася. Левова частка киян повернулася додому, крім того, сюди переїхали переселенці з міст, які тимчасово перебувають в окупації, або тих, де важча ситуація з безпекою. Наразі орендувати однокімнатну квартиру у столиці, за даними Bird, можна за 12 500 грн. За двокімнатну доведеться заплатити в середньому 17 500 грн., а за трикімнатну – 28 000 грн.

Слід враховувати, що йдеться саме про середній рівень цін. Однокімнатну квартиру у віддаленому від станції метро місці можна знайти у Києві та за 9-10 тисяч гривень. Це майже на тисячу гривень менше, ніж у “гарячий сезон” на початку осені.

Перед початком опалювального сезону охочих переїхати набагато менше. Крім того, в очікуванні майбутніх відключень електроенергії українці не поспішають орендувати квартири вище за 4 поверхи, житло без газу (йдеться про багатоповерхівки від 10 поверхів, в яких заборонено проводити газ за державними будівельними нормами).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *