В яких регіонах стрімко зросли ціни на нове житло

Попри війну, в Закарпатській області нові квартири продаються у 98% ЖК, реалізація житла в яких розпочалася до повномасштабного вторгнення Росії. Це найвищий показник в Україні. Водночас центр регіону – Ужгород – є одним із лідерів України за найбільшим зростанням середньої мінімальної ціни “квадрата” в новобудовах.

7419_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

До того ж із різною динамікою відновлено роботи на будівельних майданчиках у 96% об’єктів області, будівництво яких розпочалося до 24 лютого 2022 року. Про це розповіли у великому агентстві нерухомості.

Там зазначили: також високий рівень відкритих продажів нових квартир – 96% – зафіксовано одразу в чотирьох областях. Це:

Івано-Франківська;
Тернопільська;
Черкаська;
Чернівецька.
“До початку липня в Ужгороді у продажу чи бронюванні перебувало 50 житлових комплексів. З них 40 ЖК, які частково чи повністю планується здати у 2023-2025 роках”, – йдеться у повідомленні.

Ціни різко зросли

Водночас, наголошується, Ужгород – один із лідерів України з найбільшого зростання середньої мінімальної ціни “квадрата” в новобудовах. З початку військової агресії вона збільшилась на 75% у гривні.

Проте стрімке зростання цін, наголошується, не відлякує від міста потенційних інвесторів. Ба більше, привабливість міста в очах українців зростає. Ймовірною причиною цього може бути значна віддаленість його від фронту.

“Зростання вартості житла не стримує, а навпаки, стимулює подальшу інвестиційну привабливість регіону навіть під час повномасштабної війни”, – запевняють експерти.

Загалом найбільше мінімальні ціни на квадратні метри зросли у львівських новобудовах – на 79%. На другому місці Івано-Франківськ – 78%.

“У Києві середня мінімальна ціна додала лише 33%. Що можна порівняти зі зростанням курсу долара”, – розповідають експерти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *