Великі забудовники Києва зіткнулися із серйозними труднощами

Проблеми “Київміськбуду” з добудовою об’єктів не є унікальним випадком на будівельному ринку столиці. З такими ж труднощами зіткнулися буквально усі великі забудовники. І причиною стали не їхні бізнес-процеси, а повномасштабна війна, яку розпочала Росія. Але ситуація – не катастрофічна.

0800_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

Про це розповів перший заступник глави КМДА Микола Поворозник в інтерв’ю. ” Ситуація з ХК “Київміськбуд” нічим по суті не відрізняється від усіх великих будівельних компаній, які працюють зараз у Києві. Вони зіткнулися з величезними проблемами, враховуючи загальну ситуацію на будівельному ринку під час війни – з купівлею квартир та іншою нерухомістю, яку вони будують” , – зазначив Поворознік.

Він пояснив: затримки зі здаванням об’єктів виникають через дефіцит обігових коштів. А його причиною є відсутність платежів від інвесторів.

“У всіх забудовників зараз є питання щодо оборотних коштів, але я б не називав цю ситуацію якоюсь надзвичайно загрозливою. Тому аудиторська компанія з “Великої четвірки” має відповісти на всі питання: що потрібно робити, як потрібно реорганізовувати та налаштовувати роботу ХК” “Київміськбуд” для того, щоб виходити з кризи. Причому потрібно брати до уваги ситуацію на ринку в цілому, а не аналізувати роботу тільки однієї компанії”, – пояснив заступник глави КМДА.

80% акцій “Київміськбуду” належить громаді Києва. У будівельному холдингу ведуться перевірки депутатської комісії Київради та міжнародних аудиторів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *