Велику ділянку з будинком продають на Одещині за $3,5 тисячі

У селі Тузли Одеської області, неподалік моря, продають будинок площею 90 квадратів. Вартість будинку складає 3500 доларів.

8274_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Про це йдеться у даних великого порталу нерухомості. “Велика ділянка з будинком. Можливе заселення з наступним викупом або розстрочка. З усіх питань телефонуйте”, – йдеться в оголошенні.

Відстань до найближчого міста становить 30 км. У будинку є п’ять кімнат, йому вже понад 50 років. Нерухомість потребує ремонту, при цьому населений пункт регулярно обстрілюється російськими військовими кораблями.

Ціни на квартири залежать від обстрілу

У столиці після кожного ракетного обстрілу кількість угод про продаж та оренду нерухомості падає. І хоча попит поступово відновлюється і порівняно з минулим роком зріс, українці бояться купувати нерухомість у ситуації, коли будь-якої миті майно може бути зруйноване росіянами.

Киянка Марина Хазяїнова, яка планувала купити квартиру для свого сина, уповільнила пошуки житла ще після перших масованих атак на столицю. Під час затишшя, коли Київ більше місяця не зазнавав ракетних атак, а дефіцит електроенергії подолали, ціни почали поступово зростати. Однак зараз, коли атаки відновилися, Марина вирішила відкласти покупку житла до кінця війни.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *