У столиці продають квартиру площею всього 14 квадратів: скільки просять

У Києві на вул. Левітана продають квартиру площею всього 14 квадратних метрів. За одну з найменших квартир на ринку нерухомості хочуть отримати 31,7 тис. доларів.

0800_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

Тож вартість квадратного метра у квартирі становить 2,2 тис. доларів. Така сама ціна на житло в центрі столиці. Це випливає з оголошення, розміщеного на великому порталі нерухомості.

Квартира розташована на першому поверсі 25-поверхової будівлі. Будинок зданий в експлуатацію у 2013 році, а у квартирі зроблено ремонт. “Розвинена інфраструктура, поряд усе необхідне: супермаркети, магазини, школа”, – йдеться в оголошенні.

Зазначимо, що в Україні згідно з будівельними нормами мінімальна площа однокімнатної квартири становить 30 квадратів. Житло, площа якого менша за зазначену, може вважатися апартаментами, нежитловим приміщенням.

Після початку повномасштабної війни ринок нерухомості опинився у кризі. Попит на квартири значно впав. Ціни у гривневому еквіваленті значно зросли внаслідок девальвації нацвалюти. При цьому в доларах ціни на житло продавцям довелося знизити.

Як зазначають рієлтори, у більшості оголошень вказано ціни на квартири, які можуть бути завищені на 10-30%. При цьому продавці готові до знижок.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *