Будівництво заводу з виробництва малих модульних реакторів: Енергоатом і Holtec обирають майданчик

Будівництво заводу з виробництва малих модульних реакторів: Енергоатом і Holtec обирають майданчик Фото 12.06.2024 19:42 Укрінформ В. о. голови правління "Енергоатому" Петро Котін обговорив із віцепрезидентом Holtec International Ріазом Аваном вибір майданчика для зведення заводу малих модульних реакторів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Енергоатом у Фейсбуці.

"Обговорювали вибір майданчика для будівництва в Україні заводу з виробництва малих модульних реакторів і компонентів для Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива за технологією компанії Holtec. Нараду було проведено в одній з філій АТ «Енергоатом», яка, можливо, стане локацією майбутнього заводу", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, сторони обговорили вимоги до такого майданчика, логістична складова, залучення фахівців обох компаній до будівництва, захист майбутнього заводу.

Як повідомлялося, у квітні 2024 року Енергоатом та Holtec International підписали угоду про створення в Україні потужностей для виробництва та виготовлення ядерних систем, конструкцій і компонентів для малих модульних реакторів, систем зберігання та транспортування відпрацьованого ядерного палива.

Будівництво Енергоатом Завод Holtec

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *