Шанувальники настільки захоплені Люмон з телевізійного шоу The Rupture, що майже 6000 осіб стежать за профілем її компанії в LinkedIn, а її офіс — комплекс Bell Works у Холмделі, Нью-Джерсі — перетворився на туристичну точку.
Серіал «Розпад» і компанія «Люмон».
Фінська фірма Lumon несподівано набула популярності після запуску другого сезону «Розриву». Згідно з Wall Street Journal, компанія була завалена сотнями заявок на роботу від захоплених шанувальників, які помилково пов’язують її з вигаданою Lumon Industries, зображеною в шоу.
Lumon Group, фінська компанія, спеціалізується на виробництві та продажу скляних виробів і має спільну назву з вигаданою Lumon Industries із серії. На вакансію продавця в Польщі, оголошену на початку березня, було подано понад 200 резюме — у чотири рази більше звичайної кількості — більшість кандидатів згодом зізналися, що подали заявку з розваги та захоплення шоу. Власники компанії часто отримують жартівливі повідомлення в соцмережах, де їх жартівливо звинувачують у поганому поводженні з працівниками. У відповідь справжній Lumon опублікував запис у блозі під назвою «Що відрізняє Lumon Group від Lumon Industries?».
«Ми вітаємо вас і хочемо запропонувати деякі роз’яснення: ми поділяємо наше ім’я з антагоністичною корпорацією з одного з найпопулярніших потокових серіалів. Однак на цьому схожість припиняється», – йдеться в заяві.
Шанувальники були настільки зачаровані Лумон з телесеріалу «Розрив», що зараз майже 6000 людей стежать за сторінкою її компанії в LinkedIn, а її офіс — комплекс Bell Works у Холмделі, Нью-Джерсі — перетворився на туристичне місце.
Про серіал Розрив
Серіал розповідає про чотирьох співробітників Lumon Industries: Марка, Галлі, Ділана та Ірвінга. Робітники проходять незвичайну процедуру, яка відокремлює їхні робочі спогади від особистих. Цей так званий «спліт» створює дві особистості: одну, яка працює в офісі, а іншу, яка йде в кінці робочого дня, не пам’ятаючи про попередні вісім годин. Дві різні особистості живуть в одному тілі, а режим «робота-дім» перемикається за допомогою чіпа, імплантованого в мозок. Протягом серіалу герої намагаються зрозуміти загадкову, але водночас важливу роботу, яку вони виконують протягом восьми годин щодня.