Невловимого забудовника нарешті екстрадували в Україну

Забудовника, який обдурив інвесторів щодо 42 новобудов у Києві, а потім втік за кордон, екстрадували в Україну

Ця заможна особа кілька років уникала правосуддя. Правоохоронці розслідували численні кримінальні справи та двічі затримували підозрюваних. В обох випадках його тримали під вартою з можливістю внесення застави.

Йому вдалося заплатити заставу і втекти за кордон. Поліція оголосила його в міжнародний розшук, доклавши чималих зусиль і розшукавши в Іспанії. Зараз його екстрадовано в Україну, щоб постати перед судом і отримати належне покарання за свої злочини.

Про це повідомляє Нацполіція.

Як повідомляє “Українська правда”, йдеться про Анатолія Войцеховського.

Компанії, пов’язані з обвинуваченими, незаконно зводили будівлі на самовільно зайнятій землі без отримання повного пакету необхідних дозвільних документів, пропонуючи ціни на 30-40 відсотків нижчі від ринкових. Значна кількість цих проектів так і не була завершена, і лише кілька обраних були завершені для заселення.

Ошукані інвестори досі не можуть оформити право власності на свої квартири чи підключитися до інженерних мереж за постійними договорами. Більшість житлових будинків залишаються підключеними до тимчасових установок, що призводить до частих перебоїв з електро- та водопостачанням, а мешканці сплачують вищі промислові тарифи. У деяких багатоповерхових будинках вони змушені опалювати житло дровами.

Раніше Войцеховського звинувачували у створенні організованої злочинної групи для самовільного захоплення землі, привласнення коштів інвесторів, організації підроблення офіційних документів та умисного ухилення від сплати податків. Його майно, оцінене в 200 мільйонів гривень, конфісковано, а 12 обвинувачень направлено до суду.

Наразі обвинувачений утримується в СІЗО, йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 20 мільйонів гривень.

За версією слідства, з 2004-2005 років Войцеховський заснував понад 60 компаній, які об'єднав у корпоративну групу “Укогруп”. Через ці особи він організовував самовільне будівництво житлових, комерційних та розважальних комплексів на самозайнятій землі в Києві, підробляючи при цьому документи.

Читайте також : Операція “Прикраса”: забудовники приховано зносять пам'ятки архітектури

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *